Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu Rezerwacja w Salonie u Rudej

Tel. 74 8461094

Aldona Filipkowska
58-300 Wałbrzych

Ul. Konopnickiej 5b/5a

Salon czynny:
poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
sobota 8.00 - 14.00
*posiadamy terminal kart płatniczych.

Salon Fryzjerski u Rudej
Więcej

Marcin - barber w Salonie u Rudej

Moja przygoda z nożyczkami i maszynką zaczęła się nietypowo, trochę z przypadku. Bardzo szybko okazało się, że barbering jest tym właśnie kierunkiem, w którym chcę się rozwijać i doskonalić.Swoje umiejętności udoskonalałem pod okiem najlepszych barberów w naszym regionie.


Salon Fryzjerski u Rudej - Rafał

Miejsce w zespole Aldony znaczy dla mnie bardzo wiele. Mogę dalej się rozwijać i udoskonalać swoje umiejętności w świecie barberingu, a przede wszystkim mam możliwość dzielenia się nimi z coraz liczniejszą grupą odbiorców.


Czym różni się barber od fryzjera?

Barber przede wszystkim skupia się na brodzie – jej przystrzyganiu, modelowaniu i pielęgnacji. A dodatkowo może skrócić czy układać włosy. Tradycyjny fryzjer oferuje najczęściej tylko drugą usługę, która często obejmuje wyłącznie włosy. Dlatego zawód barbera łączy w sobie zarówno umiejętności golibrody, jak i fryzjera. Dzięki czemu odwiedzając jedno miejsce można skorzystać z kompleksowej obsługi.
Fryzjerzy / Barberzy w Salonie u Rudej

to zespół profesjonalistów, których połączyły wieloletnie doświadczenie w zawodzie, kreatywność i pasja. Opanowaliśmy do perfekcji sztukę fryzjerską w zakresie stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnie profesjonalnej obsługi i satysfakcji Klientom

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Aldona

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Agata

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Łukasz

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Paulina

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Agnieszka