Zakład Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu

Tel. 74 8461094

Aldona Filipkowska
58-300 Wałbrzych

Ul. Konopnickiej 5b/5a

Salon czynny:
poniedziałek - piątek 9.00 - 18.00
sobota 8.00 - 14.00
*posiadamy terminal kart płatniczych.

Aldona - fryzjerka (właścicielka salonu)

Przed dwudziestu laty dokonałam jednego z najważniejszych wyborów w swoim życiu - zastałam fryzjerką. Na początku mojej drogi zawodowej odbyłam praktykę w salonie fryzjerskim. Później za namową i z pomocą mojej mamy, która zawsze wierzyła w moje zdolności, otworzyłam nieduży zakład fryzjerski. Nazwałam go "u Rudej" od przezwiska, które towarzyszyło mi całe życie, bowiem mój naturalny kolor włosów jest właśnie rudy. Swoje umiejętności rozwijałam uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i za granicą. Mój zakład też się zmieniał, rozrastał - mogłam go wreszcie nazwać salonem.

Aldona Filipkowska

Za wszelką cenę chcę uniknąć rutyny, która zabija pasję. Dlatego nieustannie jeżdżę na szkolenia, podpatruję gwiazdy fryzjerstwa, korzystam z ich doświadczenia. Moją mistrzynią jest pani Małgorzata Babicz, u której często się szkolę.Podziwiam ją za talent i konsekwentne dążenie do celu. Moim marzeniem jest mieć tyle siły, bym mogła jeszcze długo pracować. Chcę przekazywać swoją wiedzę uczniom i młodym fryzjerom. Nie wyobrażam sobie życia bez pracy. Traktuję ją jako wyzwanie, angażuję w to co robię.


Zaufanie jakim darzą mnie klienci sprawia mi ogromną satysfakcję i radość.Fryzjerzy / Barberzy w Salonie u Rudej

to zespół profesjonalistów, których połączyły wieloletnie doświadczenie w zawodzie, kreatywność i pasja. Opanowaliśmy do perfekcji sztukę fryzjerską w zakresie stylizacji, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnie profesjonalnej obsługi i satysfakcji Klientom

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Aldona

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu -

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Łukasz

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Karolina

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Rafał

Salon Fryzjerski u Rudej w Wałbrzychu - Paulina